banner

Про бренд

Авторка і засновниця бренду NAЇV by kOCHIna – художниця Катерина Кочина. Вона народилася в Україні, в Києві, де закінчила художню школу, курси графічного дизайну та фешн ілюстрації. Навчалася в Італії, в Мілані, в Instituto di Moda Burgo і отримала диплом за напрямом дизайн аксесуарів і ювелірних виробів.

В 2020 році вона розпочала свій творчий проект з розробки авторських принтів і виготовлення ексклюзивних хустин і аксесуарів і заснувала бренд NAЇV by kOCHInа, який поєднує в собі оригінальну етно-ілюстрацію і вишукані тканини. Колекції NAЇV інтерпретують українські традиції і культуру, красу рідного краю в сучасному оригінальному баченні, які переосмислені авторкою через наївний стиль мистецтва.

Принти переносяться на преміальні тканини: шовк, шерсть, кашемір. Виробництво відбувається на фабриках в Україні і в Італії, в місті Комо, відоме як «місто шовку». На Комо виробництво шовку почалось ще в ХV столітті з використанням сировини з Далекого Сходу. Донині Комо славиться своєю чудовою якістю у виробництві шовку.

Хустки NAЇV by kOCHIna виготовляються з розкішного шовку твіл – виду текстильного ткацтва, який легко ідентифікувати за особливим переплетінням ниток. Шовк твіл має блискучий і перлинний вигляд, завдяки поєднанню саржевого плетіння і природної міцності шовку, забезпечує чудову якість виробів. Кожен продукт виготовляється з турботою та увагою до деталей. Бренд NAЇV by kOCHIna створює ексклюзивні принти і вироби, які можна передавати від одного покоління до іншого.

Унікальність в простоті – центральна ідея бренду. Для її досягнення на пошук ідеї ілюстрації іноді потрібен тривалий час, потім він матеріалізується за допомогою інструментів діджітал-арту, виготовляється з високою якістю та власноруч майстерно обробляється професійними італійськими та українськими майстрами.

Унікальний дизайн

Для створення колекцій авторка займається культорологічним пошуком, надихається українськими традиціями, святами і красою природи

Висока якість виробів

Всі хустки і аксесуари виготовляються з натуральних преміальних тканин: шовк , шерсть, кашемір. Виробництво відбувається на фабриках Італії і України

Сучасні тенденції

Дизайн всіх аксесуарів відтворює українські цінності і традиції в сучасному оригінальному баченні, інтерпретує хустку як модний аксесуар

Увага до деталей

Кожен продукт представлений в ексклюзивній коробці, з брендованою стрічкою, унікальною листівкою, що розповідає про бренд

Як відбувається процес

01

Натхнення і ідея. Натхненням для колекцій є краса природи , свята, традиції і культура України, які авторка інтерпретує в сучасному оригінальному баченні через наївний стиль мистецтва.

02

Створення дизайну. Ексклюзивні авторські принти створюються за допомогою сучасних інструментів діджітал -арту.

03

Дизайн переноситься на преміальну тканину : шовк твіл, який має блискучий перлинний вигляд, шерсть, кашемір, бавовну. Процес виробництва відбвувається на фабриках в Україні і в Італії, в місті Комо.

04

Ручна обробка краю хустини. Краї кожної хустинки власноруч обробляються майстрами.

Натхнення